Inloggen
Gezagvoerder

Bekkering, H.A.

Naam: Bekkering, H.A.
Schepen waarop deze gezagvoerder heeft gevaren

Aantal gevonden schepen: 1
Naam Bouwjaar Type Voortstuwing Ship id
VROUW GEERTRUIDA 1818 Hektjalk Sailing Vessel 12706 Bekijk schip

Overige informatie van deze gezagvoerder:

Familiegegevens en opleiding

Geen

 

De schepen van de kapitein

“Vrouw Geertruida”

 

Overige bijzonderheden

Rotterdamsche Courant 23 december  1819114

Amsterdam, 21 december. De schepen de VROUW ELISABETH, kapt. H.B. Swart, de GOEDE HOOP, H.H. Pot, en de VROUW HENDRIKA, B.J. Houwink, van Elbing (opm: Elblag), en de VROUW GEERTRUIDA, H.A. Bekkering, van Norden, in Terschelling binnen, zijn wegens ijsgang, met adsistentie van loodsen, in het Ras gebragt, de twee eersten tegen betaling van 500 en de twee laatsten tegen betaling van 400 guldens.

 

Rotterdamsche Courant 11 oktober 1821114

Amsterdam, 9 oktober. Het schip de VROUW GEERTUIDA, kapt. H.A. Bekkering, met zaad van Busum naar Amsterdam, is te Delfzijl binnengelopen.

 

Rotterdamsche Courant 09 mei 1822114

Rotterdam, 8 mei.

….Sedert onze laatste zijn alhier ter rede gekomen NEPTUNES, G.G. Smit, van Dantzig (opm: Gdansk) naar Brussel gedestineerd, en voor Antwerpen bestemd EUGENE (opm: brik EUGÉNIE, thuishaven Antwerpen), E. Mazens, van Rio-Janeiro, hebbende dit schip de reis in 115 dagen gedaan; de JONGE PIETER (opm: smak), E.P. Boer, van Dantzig (opm: Gdansk); de VROUW GEERTRUIDA, H.A. Bekkering, van Dantzig,….

 

Rotterdamsche Courant 08 juni 1822114

Rotterdam, 7 juni. Van Vlissingen meldt men den 4 dezer, dat aldaar van de rede naar Duinkerken gezeild is het schip de ONDERNEMING, kapt. H.T. Klie (opm: H.F. Klie), van Dordrecht.

Sedert onze laatste zijn van Antwerpen de Schelde afgekomen en naar zee gezeild de schepen VROUW ANNA, K.A. Bos, naar Liverpool; de KIEKKE, P. Gronbeek, naar Lissabon; de JONGE PIETER, E.P. Boer, en de VROUW GEERTRUIDA, H.N. Bekkering, naar de Oostzee,

en zijn aldaar ter rede gekomen DELPHINE, E.G. Pekelder, van Memel (opm: Klaipeda) naar Brussel gedestineerd; de VROUW ENGELINA, E.R. de Groot, van Petersburg, en de VROUW GEZINA, J.D. Donema, laatst van Texel, deze laatste drie naar Antwerpen bestemd.

 

Rotterdamsche Courant 05 september 1822114

Rotterdam, 4 september. Den 3 arriveerde in de Maas de VROUW GEERTRUIDA, H.A. Bekkering, van Brewich, en de ZEELUST, J.J. Legger, van Kiel; de wInd N.W.